Меню Закрыть

Марта

Майже рік у мене спостерігається молода пацієнтка на імʼя Марія. Свого часу вона досить довго ходила по різних лікарях, бо мала багато проблем зі здоровʼям. Кожен з них призначав своє лікування, але воно не допомагало, Марії ставало все гірше і гірше, аж поки один з них не порадив зробити аналізи гормонів щитовидної залози…

Так вона і потрапила на прийом до мене, було це на початку лютого цього року. За результатами аналізів гормонів та УЗД все стало зрозуміло… Можу сказати, що таке зустрінеш не часто… В неї була досить агресивна форма аутоімунного тиреоїдиту, нелікована та вже вкрай запущена. Функція щитовидної залози була знижена практично до нуля, як при її хірургічному видаленні, ніби залози немає, наявні клінічні ознаки вираженого гіпотиреозу. Самопочуття Марії дійсно було дуже поганим.

Ми відразу почали відповідне лікування. Прояви гіпотиреозу поступово почали зникати, відновлювався нормальний стан організму. Показники гормонів також стали досить швидко нормалізуватися, хоча при контрольному дослідженні на початку травня, тобто через 3 місяці після початку лікування, вони були вже майже, але ще не зовсім нормальні.

І тут, на початку травня, Марія мені телефонує та каже новину, яку я ну ніяк не очікував почути: “Сергію Ігоровичу! Я вагітна… 8 тижнів…”.

Це було зовсім неочікувано і для самої Марії також… Адже багато років ця сімейна пара вже навіть не мріяла про це, бо нічого не траплялося… І ось воно трапилося… у березні. Скоріше за все, функція щитовидної залози вже була майже нормалізована і цього вистачило для такої події…

Подальше клінічне ведення жінки проводилося вже спільно з досвідченим гінекологом. Функція щитовидної залози була вже повністю нормалізована у червні, Марія періодично також проходила відповідний акушерський контроль.

І ось, 15 грудня на світ зʼявилося це Чудо — нормальна здорова дівчинка, яку назвали Марта. Це фото Марія передала мені ще з полового будинку, де Марті лише 2 дні (публікую з дозволу Марії).

Впевнений, що весь цей ланцюг подій, який так склався, є не інакше, як Божественне диво, які дійсно, інколи трапляються у нашому житті. Це була воля Божа. А світло на фото, мабуть, є Світом Божого Благословення цій маленькій людиночці — щоб вона жила здоровою та щасливою…

Інші публікації для пацієнтів

Про прийом пацієнтів

На Головну