Меню Закрыть

Дорогі друзі!

В мене новий очний прийом. Тепер він зовсім інший, ніж був раніше — без черг, заважань сторонніх осіб, обмежень у часі, з максимальною увагою до Вас — як тепла зустріч старих друзів, які давно не бачилися. Гарне місце, зручно діставатися громадським транспортом, немає проблем з паркуванням автомобіля.

Дуже приємно знову бачити своїх пацієнтів, яких знаю багато років, дякую! Дякую також новим пацієнтам, хто вже був на моєму новому прийомі, вітаю тих, хто планує звернутися до мене вперше.

Для УЗД використовую найсучаснішу високотехнологічну портативну французську ультразвукову систему Sante Integrale експерт-класу. Вона дозволяє не тільки отримувати високоякісне зображення, на якому все видно, “як на долоні”, а й виконувати обстеження незалежно від наявності електроенергії, що зараз надзвичайно актуально.

Зазначу, що крім щитовидної залози, ультразвукова система дозволяє проводити дослідження практично всіх інших органів і систем: молочних залоз, органів черевної порожнини (печінки, жовчного міхуру, підшлункової залози), нирок, наднирників та інших.

Знаю також, що зараз багато з вас в силу різних обставин не можуть особисто приїхати на прийом, тому нагадаю, що консультація онлайн теж залишається.

Попередній запис за телефоном: +38 067 209 02 11

Про мою Консультативну допомогу