Меню Закрыть

Дорогі друзі!

Вже майже півтора роки в мене новий очний прийом пацієнтів. Тепер він зовсім інший, ніж був раніше — в комфортних умовах, без черг, заважань сторонніх осіб, обмежень у часі, з максимальною увагою до Вас — як тепла зустріч старих друзів, які давно не бачилися. Гарне місце,  немає проблем з паркуванням автомобіля.

Дуже приємно знову бачити багатьох своїх пацієнтів, деяких знаю вже десятки років, дякую! Дякую новим пацієнтам, хто був на моєму новому прийомі, вітаю тих, хто ще тільки планує звернутися до мене.

Мій очний прийом, як і раніше, складається з двох основних частин: 1) власна ультразвукова діагностика; 2) клінічні рекомендації: необхідність пункції чи операції, лікування та довгостроковий клінічний нагляд, згідно сучасних Міжнародних протоколів та власного багаторічного досвіду.

Для УЗД використовується найсучасніша високотехнологічна портативна французська ультразвукова система Sante Integrale експерт-класу. Вона дозволяє  отримувати високоякісне зображення, на якому все видно, “як на долоні”. Від процесу дослідження лише задоволення!

Детальніше про прийом пацієнтів

На Головну