Меню Закрыть

Нарешті!

Нарешті! Я досить довго чекав на неї, бо черга, щоб її отримати, була чималенька.

Це найсучасніша викотехнологічна діагностична ультразвукова система Sante Integrale експерт-класу. На відміну від великих стаціонарних ультразвукових апаратів вищого класу вона портативна, але дозволяє не тільки отримувати високоякісне зображення, що надзвичайно важливо в ультразвуковій діагностиці, а й виконувати обстеження незалежно від наявности електроенергії, що зараз надзвичайно актуально. Ультразвукові датчики мають потужні власні акумулятори, які забезпечують бездротову роботу системи тривалий час, а при потребі вони швидко заряжаються від будь-якого джерела електроструму — електромережі, павербанку чи ноутбуку. Дякуючи цьому, обстеження пацієнтів можна проводити фактично де завгодно, тому ультразвукова система Sante Integrale вже отримала неабияку популярність в галузях сімейної, екстренної та військової медицини.

Звичайно, перші налаштування системи робив на собі. Подивився свою щитовидну залозу, де вже давно є маленький кістозний вузлик разміром всього 4 мм, та органи черевної порожнини (фото). Коли отримав зображення, порівняв їх з тими, які бачив раніше при дослідженнях самого себе на різних ультразвукових апаратах. Можу чесно сказати, я не очікував, що вони по якості візуалізації, у тому числі і досить дрібних структур, будуть такими самими, як на Toshiba Applio 500 — одному з найкращих стаціонарних ультразвукових апаратів.

Програмне забезпечення Sante Integrale працює те тільки на ноутбці, але і на планшеті та смартфоні — також дуже якісна візуалізація, перевірив. Крім того, зручний інтерфейс дозволяє миттєво зберігати фото чи відеозображення обстежень та, при необхідності, в електронному вигляді відразу чи згодом передавати їх пацієнтам.

Що можна сказати — я неймовірно задоволений і впевнений, що ви будете також.

Друзі, до зустрічі на прийомі!